آموزشی, جعبه گشایی

روش کار با فنر لوله بازکنی دستی (خانگی) و صنعتی

آموزش استفاده از فنر لوله بازکنی

روش کار با فنر لوله بازکنی دستی (خانگی) و صنعتی

روش کار با فنر لوله بازکنی دستی (خانگی) و صنعتی

در این مطلب ما روش استفاده از فنر لوله بازکنی دستی یا همان فنر لوله بازکن خانگی و فنر لوله بازکنی صنعتی را آموزش خواهیم داد.

با خرید محصول فنر لوله بازکنی دستی یا خانگی نویان پارس، دیگر لازم نیست هزینه اضافی برای رفع انسداد لوله فاضلاب بپردازید.

اگر هر یک از محصولات فنر لوله بازکنی خانگی نویان پارس را تهیه کرده باشید، روش استفاده از محصول، روی بسته محصول نیز درج شده.

علاوه بر این ما برای سهولت کار و راهنمایی شما، ویدئویی نیز تهیه کرده ایم که نحوه کار و تاثیر استفاده از این محصول در آن به وضوع مشخص است و فیلم آموزش نحوه کار با نفر لوله بازکنی، در همین مطلب و در کانال آپارات نویان پارس، ارائه شده.

خرید فنر لوله بازکنی، به میزان قابل توجهی هزینه های شما را کاهش می دهد و خودتان می توانید براحتی در منزل و یا یا محل کارتان، گرفتیگی لوله فاضلاب یا روشویی را رفع کنید.

درباره گروه صنعتی نویان پارس

مجموعه دانش بنیان نویان پارس، فعالیت خود را از سال 1376 آغاز کرده است؛ و با تلاش و همت فراوان و کمک پروردگار، روز به روز برای بهتر شدن، کیفیت کالاهای تولیدی و تجهیز ماشین آلات، دست از تلاش برنداشته است.

دراین مجموعه، تولیدات بر پایه محصولات مفتولی از قبیل: انواع پیچ ها، فنرها، ابزار و یراق آلات می باشد.

در طول فعالیت، به مرور دامنه محصولات فروشگاه بیشتر شد و تمرکز مجموعه بر روی تولیدات باکیفیت و قیمت مناسب بوده است.

فروشگاه اینترنتی نویان پارس، بستری است برای خرید مستقیم از کارخانه؛ که دراین فروشگاه علاوه بر تولیدات نویان پارس محصولات دیگر تولیدکنندگان هم به فروش میرسد.

ما در مجموعه نویان پارس، به صورت پیوسته با مشتریان خود در ارتباط بوده و با کمال میل پذیرای انتقادات وپیشنهادات شما برای هرچه بهتر شدن کیفیت محصولات و بهبود عملکرد هستیم.

خرید آنلاین فنر لوله بازکنی

محصولات مرتبط با فنر لوله بازکنی خانگی و صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید